A75

 

S deejayingem jsem začal někdy kolem roku 1991 v historicky první diskotéce v Rakovníku “Vinárně u krále Wladislawa” za což chci poděkovat kamarádu Daliborovi,který mě do toho dotáhl a přetrženou gumičku na gramofonu Tesla učil vyměňovat. Škola to byla báječná, nebylo nic jiného než vinyly a to ještě pár ve sbírce klubu.”Nad vodou” nás tenkráte drželi snad jen začínající kompilace Bravo Hits a Formule1 jinak nevím, jestli by to nezanechalo duševní stopy.

Od roku 1992 jsem začal spolupracovat-hrát s Pepou Šajnerem v jeho pověstné diskotéce Gapa Čistá (na svou dobu největší klub ve středních Čechách). Kolem roku 1998 se vznikem diskotéky Gapa Jesenice začínám alternovat i tam. Po 8mi leté super spolupráci jsem přesedlal do více klubů,aby se hraní stalo trochu rùznorodějším.

V průběhu roku 2000 začínám hrát v Rakovnickém klubu Cento (díky Aleši),dále pak Rùže Podbořany, Garage Rakovník a Sierra Hořovice.
Jak léta běžela a můj sluch se horšil,do “památníčku” přibyly i další kluby / reference kde jsem residentil,nebo několikrát hostoval: MayDay Praha, Skippy Praha, Taure Rakovník, Moskva Žatec …
Od roku 2009 jsme pravidelně mohli potkat v těchto klubech: Disco Gapa Čistá, Disco Růže Podbořany, Disco Maxim Kralovice, Disko Ostrůvek Brandýs nad Labem, Disco Laguna Kadaň, Disco Lidový Dům Kbely Praha9 atd.

Po dalších 5ti letech několik podniků zaniklo a několik přežilo nebo vzniklo. Ochutnal jsem LD Kadaň, U Hada Žatec, Laguna Kadaň. Od  roku 2011 jsem byl  rezidentním dj-em Neprakta klubu Most (nejnavštěvovanější v severních Čechách), HB Club Žatec, Růže Podbořany, Retro klub Louny, Lion Kovářská.

Aktuálně (2018) jsme rezdentním DJ White Rose Podbořany a Nový Obzor music aréna v Mostě, kde zároveň působím jako stage manager / co-promotér.

Má oblíbená hudba je hlavně trance a progressive, převážně “taneční muziku” se skrývá v mých produkcích, samozřejmě mixovaná. Problém není ani s moderováním, nebo MC. Klasická party má mít atmosféru, nálada musí gradovat a snažím se i lidem vyjít vstříc co se týče “rozumných přání” dj sety: dance, club, top40, trance, black atd..

Od roku 2017 jsem rozjel vlastní podcast TRANCIN´, plný novinek v trance a progressive hudbě. Narozdíl od klasických podcastů je unikátní v tom, že je mixován ŽIVĚ a také živě streamován on-air na vlny ClubRádia.cz, jako video livestream také na Facebook (clubradio.cz) a Youtube.

Další info a hudba ke stažení na:

http://www.trancin.cz

http://www.fb.com/andrew75.cz

http://www.dja75.cz

http://www.youtube.com/dja75cz